עמוד ראשי שאלות נפוצות חיפוש הצג נושאים ללא תגובות הצג נושאים פעילים הרשמה התחבר
www.Secret-Spot.net - קהילת גולשי הגלים הגדולה והמובילה בישראל!
...Original Thinking! Made by Surfers for Surfers
 
פורומים
 אין הודעות חדשות  ייעוץ לטיסות ובבחירת יעד לטיול גלישה
רוצים לצאת לטיול גלישה ולא יודעים לאן? פרסמו כאן הודעה ובה כיתבו את התקציב שלכם, מזג-אויר רצוי, תקופת שהייה, תקציב, תאריכים כמובן, חיי לילה, סוג גל, מים חמים או קרים וכל מה שאפשר שיעזור לנו לעזור לכם לבחור יעד מתאים כראוי. כמו כן ניתן לפרסם שאלות לגבי טיסות, מחירים, חברות תעופה מועדפות וכו'...

צאתכם לשלום שובכם לשלום, סיקרט ספוט - איתכם לאורך כל הדרך.


נושאים: 93 הודעות: 316
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

22 אוגוסט 2016, 17:18
נושא אחרון: טיול בצ'יקאמה פרו

טום צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  שותפים לטיול גלישה
לא רוצים לטוס לבד לטיול גלישה? בחדר הזה תוכלו לחפש שותפים לטיול.

נושאים: 180 הודעות: 564
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

30 מרץ 2018, 13:41
נושא אחרון: מחפש פרטנר/ית לגלישה

פורת צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  קוסטה ריקה, מקסיקו, ניקאראגואה, פנמה, אל-סלבדור והאיים הקאריביים
עוד יעד מועדף על הגולשים הוא מרכז אמריקה והסביבה . ניקאראגואה,פנמה,אל-סלבדור,האיים הקאריביים ובעיקר קוסטה ריקה ומקסיקו הינן בין היעדים היותר מועדפים על הגולשים בישראל ובעולם כולו.

רפובליקת קוסטה ריקה היא מדינה בדרום מרכז אמריקה הגובלת עם ניקרגואה בצפון, הים הקאריבי במזרח, פנמה בדרום-מזרח, ועם האוקיינוס השקט במערב ובדרום-מערב. ארץ עם נופי בראשית, בעלת עושר עצום של חי וצומח ובעיקר המון פויינטים מעולים לגלישה. בהחלט מקום להנות בו - או כמו שאומרים המקומיים Pura Vida!.

מקסיקו היא מדינה בצפון אמריקה הגובלת בארצות הברית מצפון, גואטמלה ובליז בדרום-מזרח, האוקיינוס השקט במערב ומפרץ מקסיקו והים הקריבי במזרח. ספק אינדיאנית, ספק ספרדית. מיזוג של תרבויות, עתיקות, הרי געש מושלגים וחופים טרופיים שטופי שמש, בארץ מגוונת להפליא, מקסיקו היא ללא ספק גן עדן למטיילים. גלים וספוטים ברמה עולמית, מקומות נדירים ומבודדים ומים חמים באיזורים מסויימים לאורך כל השנה. מקסיקו היא בהחלט אטרקציה לגולשים. במקסיקו תוכלו למצוא את כל סוגי השבירות האפשריות החל מהגלים הענקיים של Todos Santos ושבירת החוף הקטלנית של Puerto Escondido.

אתם מוזמנים להיכנס, לקרוא ולשאול על קוסטה ומקסיקו וכמובן גם על שאר המדינות בסביבה...


נושאים: 357 הודעות: 2109
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

05 נובמבר 2017, 13:37
נושא אחרון: אל סלבדור - תחבורה בלילה

Tenla222 צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  אינדונזיה, סרי-לנקה, האיים המלדיביים, רפובליקת הפיליפינים והמזרח
האוקיינוס ההודי הוא גוף המים השלישי בגודלו על פני כדור הארץ, והוא כולל כ-20% מהשטחים המימיים של כוכב הלכת.
האוקיינוס ההודי תחום מצפון על ידי יבשת אסיה (תת היבשת הודו וחצי האי ערב), במערב על ידי יבשת אפריקה, במזרח על ידי חצי האי המלזי, איי סונדה ויבשת אוסטרליה, ובדרום הוא גובל עם האוקיינוס הדרומי. רוחבו המקסימלי של האוקיינוס הוא כ-10,000 קילומטרים. שטחו של האוקיינוס, כולל המפרץ הפרסי וים סוף הוא 73,556,000 קמ"ר. בין המקומות היותר פופולריים לגלישה באוקיאנוס ההודי תוכלו למצוא את: סרי-לנקה הנמצאת ליד החוף הדרום-מזרחי של תת היבשת ההודית, רפובליקת המלדיביים הנמצאת מדרום-דרום-מערב להודו. אינדונזיה הנמצאת מדרום מזרח לאסיה, וגם את השכנה הצמודה - רפובליקת הפיליפינים (7,107 איים) הנמצאת במערב האוקיינוס השקט .


נושאים: 357 הודעות: 1920
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

22 ספטמבר 2019, 14:25
נושא אחרון: Re: ויזה לסרי לנקה

ehudik צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  אוסטרליה, ניו זילנד ואיי פיג'י
ניו זילנד ואוסטרליה בעיקר הינן שניים מהיעדים היותר פופולריים כיום בקרב הגולשים בארץ ובעולם. בין השאר בזכות שילוב של חופים מדהימים, גלים באיכות הגבוהה ביותר וחיי לילה תוססים. אוסטרליה היא היבשת הקטנה ביותר בעולם, או האי הגדול ביותר בעולם - שטחה 7.7 מיליון קמ"ר בקירוב והיא שוכנת מדרום מזרח ליבשת אסיה. אוסטרליה היא היבשת היחידה הנשלטת כולה על ידי ישות מדינית אחת, הנקראת באותו שם. היא פדרציה המאגדת בתוכה שש מדינות ושתי טריטוריות :המדינות- ניו סאות' ויילס, ויקטוריה, קווינסלנד, אוסטרליה הדרומית, אוסטרליה המערבית, טסמניה והטריטוריות: הטריטוריה הצפונית וטריטוריית הבירה . רוב אוכלוסיית אוסטרליה כיום לבנה, אך תושביה המקוריים הם כהי עור, ומכונים אבוריג'ינים. כיום האבוריג'ינים הם מיעוט ביבשת ומהווים קצת יותר מ-2 אחוזים מאוכלוסייתה.

כ-4 שעות טיסה מאוסטרליה שוכנת מדינת פיג'י. הרפובליקה של איי פיג'י היא מדינת איים (כ-330 במספר, אך רק כ-100 מהם מאוכלסים) הנמצאת בדרום האוקיינוס השקט 4 שעות מאוסטרליה, מזרחית לונואטו, מערבית לטונגה ודרומית לטובאלו. איי פיג'י, נחשבים כיום ליעד מדהים , ייחודי , שטוף שמש ומסביר פנים, אבל בעבר נקראו 'איי הקניבלים', ותושביהם נחשבו לאכזריים מאין כמותם. שטחם של איי פיג'י הוא 18,333 קמ"ר כאשר האוכלוסייה (כ-772,000 נפש) הינה 50 אחוז ילידים פיג'יאנים, 45 אחוז הודים (הרוב נוצרים והינדים, ומעט מוסלמים). השפה אנגלית היא השפה הרשמית, כאשר הילידים דוברים ניבים שונים של השפה הפיג'יאנית (מהם באואן - Bauan הוא הנפוץ ביותר), והקהילה ההודית דוברת פיג'יאנית-הינדית . בקיצור, עם טמפרטורת מים ממוצעת של 27° צליוס כל השנה ושבירות ברמה עולמית קשה לטעות. פיג'י מספקת לגולשים חוויה שקשה לקבל בכל מקום אחר בעולם.


נושאים: 61 הודעות: 326
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

18 אוקטובר 2015, 20:19
נושא אחרון: Re: טיול באוסטרליה בנובמבר

dror mouwes צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  ארה"ב, הוואי וקנדה
הוואי היא קבוצת איים באוקיינוס השקט, אשר מהווים את המדינה ה-50 בארצות הברית. העיר הגדולה ביותר במדינה היא עיר הבירה, הונולולו. להוואי כמה מאפיינים יחודיים: היא המדינה האחרונה שנוספה לאיחוד. היא אחת משתי המדינות היחידות מחוץ לרצף היבשתי של ארצות הברית (המדינה השנייה היא אלסקה), והיחידה שאין לה שום שטח על יבשת כלשהי. היא המדינה הדרומית ביותר של ארצות הברית, והיא היחידה שנמצאת כולה באקלים טרופי. היא גם המדינה היחידה בארצות הברית ששטחה ממשיך לגדול, בשל פעילות געשית באיים (בעיקר מהר קילאואה). מבחינה אתנית, היא המדינה היחידה בארצות הברית שאין בה רוב לבן, ויש בה את השיעור היחסי הגבוה ביותר של אזרחים ממוצא אסיאתי מקרב מדינות ארצות הברית. הוואי היא גם הבירה העולמית של בעלי החיים בסכנת הכחדה, והמדינה היחידה בארצות הברית המייצרת קפה בכמות תעשייתית. אבל מה שהכי חשוב...הוואי הנחשבת בעיניי רבים לגן העדן של עולם הגלישה.

נושאים: 60 הודעות: 296
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

08 ינואר 2017, 00:10
נושא אחרון: לוקיישנים בפלורידה

y.i.s צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  ברזיל, פרו, צ'ילה ודרום אמריקה
הקצב הלטיני, הקרנבל, האנשים החמים, המוסיקה וכמובן הגלישה...כל אלה ועוד מרכיבים את ברזיל, יבשת צבעונית שכולה חוויות בלתי-נשכחות.
ברזיל חולשת על שטח גדול, בין מרכז היבשת לבין האוקיינוס האטלנטי.זו המדינה המזרחית ביותר באמריקה הדרומית, והיא גובלת עם עשר מדינות: בדרום עם אורוגוואי וארגנטינה, בדרום מערב עם פרגוואי ובוליביה, במערב עם פרו וקולומביה, ובצפון עם ונצואלה, גיאנה, סורינאם וגיאנה הצרפתית. למעשה, גובלת ברזיל עם כל מדינות דרום אמריקה, מלבד אקוואדור וצ'ילה.
ברזיל בורכה באדמות חקלאות פוריות יחד עם יערות גשם עצומים, המוכר שמבניהם הוא יער האמזונאס. ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה החמישית בשטחה ובאוכלוסייתה בתבל, ועם רצועת חוף של כ - 7000ק"מ אי אפשר שלא למצוא גלים ברמה טובה.


נושאים: 31 הודעות: 129
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

12 אוגוסט 2015, 17:04
נושא אחרון: מישו יודע איזה חברות תעופה...

fibs צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  יבשת אירופה
אירופה, המשתרעת על כ-10,600,000 קמ"ר, היא היבשת השישית בגודלה בעולם והשלישית במנין היבשות המאוכלסות בעולם . כשמינית מאוכלוסיית העולם -800,000,000 נפשות מתגוררת ביבשת זו. אירופה הינה עולם שלם של היסטוריה עשירה, תרבויות מרתקות, נופים משגעים וכמובן גלישה. באירופה תוכלו למצוא כ-25 מדינות אשר בהן ניתן לגלוש, כאשר בין היותר פופולריות ניתן למצוא את: האיים הקאנאריים , איטליה, פורטוגל, בריטניה, ו...צרפת וספרד אשר נכללות בסבב ה-ASP העולמי .

נושאים: 156 הודעות: 835
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

06 אוגוסט 2018, 21:38
נושא אחרון: טיפים לפורטוגל בספטמבר

dnl123 צפה בהודעה האחרונה

 אין הודעות חדשות  יבשת אפריקה
רפובליקת דרום אפריקה הינה מדינה בקצה הדרומי של יבשת אפריקה ואחת הגדולות והעשירות ביניהן. היא גובלת בצפון עם נמיביה, בוטסואנה וזימבבואה, בצפון מזרח עם מוזמביק וסווזילנד.
אוכלוסיית דרום אפריקה מגוונת בהרכבה הגזעי והאתני, רוב האוכלוסיה הינם שחורים (כ-80%) אך בנוסף ישנן גם אוכלוסיות לבנות ואסיתיות.
דרום אפריקה התברכה בכ-2800ק"מ של חופים, וומזג האויר הינו בדר"כ שטוף שמש לאורך היום וקריר בלילה.
בדרום אפריקה יש כ-170 ספוטים לגלישה כאשר המוכר ביותר הינו ג'פריס-ביי (J-Bay) אשר מהווה את התחנה השישית בסבב ה-ASP.
וכשאין גלים...תמיד אפשר לנסוע לטיול ספארי.


נושאים: 52 הודעות: 285
המנהלים: Secret-Spot, Yaron

23 ינואר 2018, 20:36
נושא אחרון: Re: דרום אפריקה

Yaron צפה בהודעה האחרונה

מסביב לעולם
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לקרוא הודעות בפורום זה.


התחבר

שם משתמש:   סיסמה:   חבר אותי אוטומטית בכל פעם שאבקר ממחשב זה  

cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 צוות phpBB הישראלי
 
כל הזמנים הם UTC + 2 שעות   גלישת גלים
subMerged by redhair