עמוד ראשי שאלות נפוצות חיפוש הצג נושאים ללא תגובות הצג נושאים פעילים הרשמה התחבר
www.Secret-Spot.net - קהילת גולשי הגלים הגדולה והמובילה בישראל!
...Original Thinking! Made by Surfers for Surfers

למבוגרים בלבד!קבוצת הגלישה של אקווה סטמינה
עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ] פרסם נושא חדש פרסם נושא חדש   הגב לנושא הגב לנושא

הודעה ראשונה שלא נקראה
המנהלים : Secret-Spot, Yaron
גרסה להדפסה
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים
הודעה למבוגרים בלבד!קבוצת הגלישה של אקווה סטמינה פורסם: 14 נובמבר 2011, 13:08
aqua stamina
סמל אישי של המשתמש
Secret-Spot Grom
גלישת גלים למבוגרים –להגשים חלום, לשפר את הכושר, לחזק את הגוף ולענג את הנפש...

אקווה סטמינה מקיימת חוגי גלישה למבוגרים לאורך כל השנה. האימונים מתקיימים בקבוצות ובאימונים אישיים בגישה חדשנית, מתקדמת ופורצת דרך. מסגרת האימון בקבוצה מאפשרת למתאמן להתקדם ולשפר יכולות באופן הדרגתי ובטוח, מהקניית הבסיס של גלישת גלים (חתירה נכונה, ישיבה על הגלשן, הבנת הים על זרמיו, תנועת הגל, תנאי הרוח ועוד..), דרך עמידה מדויקת על גלשן גלים, ועד ביצוע תרגילי גלישה ברמות שונות.

למי מתאים החוג גלישת גלים למבוגרים?
תמיד חלמת לגלוש על גלים, להרגיש את החיבור לעוצמות הטבע ולהתמכר לשלווה שאחרי גלישת גלים? החוג גלישת גלים למבוגרים 'נתפר' בדיוק בשבילך. בכל גיל ניתן ללמוד את רזי הגלישה, ובישראל תנאי הגלים בים התיכון מתאימים לגלישת גלים כמעט בכל השנה. החוג גלישת גלים למבוגרים מתקיים בקבוצות על-פי גיל ויכולת, מגיל 22-50.

גלישת גלים גם למי שכבר גולש ורוצה להשתפר
חוג גלישת גלים למבוגרים מתאים גם לגולשים שמעוניינים להצטרף למסגרת קבוצתית פעילה לאורך ימות השנה. אימוני גלישת גלים במסגרת קבוצתית מאפשרים שיפור משמעותי של סגנון ותרגול עקבי ורציף עם גברים ונשים איכותיים, בדיוק כמוך.

מסגרת אימוני גלישת גלים חדשנית ופורצת דרך
שיעורי גלישת גלים מועדון השחייה והגלישה אקווה סטמינה נערכים במסגרת אימונים חדשנית ופורצת דרך שאין כדוגמתה בארץ – שיעורי שיפור סגנון הגלישה נערכים גם בבריכה מקורה ומחוממת, בתנאים אידיאליים שמאפשרים לימוד מהיר והטמעה של החומר הנלמד, לקראת האימונים בים. בנוסף, יתקיימו שיעורי שחייה, שיפור סגנון חתירה, וכן שיעורי כושר מתקדמים. והתוצאה: יכולות גלישת גלים ושחייה שתאפשר לכם ליהנות מהים בכל מזג אויר, ובכל תנאי.

המלצות נלהבות של משתתפים בחוג גלישת גלים למבוגרים

"אל שמי מזרחי ובן אושרי הגעתי כשבמקרה נפל לי לידיים פרסום של ביה"ס לשחייה וגלישת גלים. ברגע שנכנסתי עם שמי לים, נשביתי בקסם הגלים והגלשן. שמי נתן לי ביטחון במים. את התחושה שקיבלתי אחרי שתפסתי גל ראשון לא אשכח לעולם. השחייה בבריכה ובים עם בן, עזרו לי לשפר את יכולות השחיה שלי, דבר שעזר לי רבות להתמודד עם הגלים בים. מעבר לכל זה בולטות אישיותם ואהבתם לים ולגלים. במילים פשוטות ובלי ציניות - בזכותכם הצלחתי למצוא מחדש את הכוחות לקום כל בוקר עם אנרגיות מטורפות. :-
יואב, בן 38

"אקווה סטמינה" - אהבה ממבט ראשון, מהרגע הראשון שנכנסתי קיבלתי תמיכה ועזרה לבכל דבר שהייתי צריכה. מחכה לכל שיעור בכליון עיניים. אין מילים בפי להעריך את הדאגה האינסופית לכל דבר של שמי מזרחי. זה לא סתם עוד חוג גלישה, זה כבר חלק מהמשפחה. גאה להיות חברה במשפחת אקווה סטמינה"
דורלי אידלסון, בת 25

"איזה כיף...גם לגלוש..גם לשחות...גם לשתות קפה אחרי הגלישה...גם להיות בטבע...וגם להכיר אנשים מעניינים...פשוט אושר גדול..תודה לשמי!!!! אתה מקסים!!!!"
מעיין (לא מסגירה את גילה..)

"שישי בהיר בתחילת הקיץ אני שוכב להנאתי על החול החמים וצופה בגלים, כשלפתע צדה את עיניי תנועה בפינה הדרומית של החוף, דיי מהר הבנתי שמדובר בשיעור גלישה בירור קצר על החוף ופגשתי את שמי (שהיה דיי מופתע למען האמת) שהזמין אותי לשיעור הבא "כל שישי ב15-30" ומאז אני לא יכול לוותר על זה, אחרי כל כך הרבה תחומים של ספורט אתגרי אני מרגיש שסוף סוף גלישה זה משהו שצריך לעבוד עליו קשה באמת דבר שהופך את הגלישה ליותר מושכת בשבילי אבל אין כמו הסיפוק לתפוס גל ולראות את העולם חולף בסלואו מושן כשאני הגלשן והגל הופכים לאחד, ההשקעה התמיכה והעידוד של שמי ובן עם יחס אישי מדהים והפירגון מכל הקבוצה רק עושים את הכל הרבה יותר כיף, זהו ללא ספק השיעור שאני מחכה לו כל השבוע." יוסי, בן 22

"אני חולמת לגלוש כבר מגיל 14 וסוף סוף בגיל 29 אמרתי די אני חייבת לגלוש! עם הרצון העז להגשים את חלומי הגעתי לקבוצת הגלישה למבוגרים בלבד של אקווה סטמינה בהדרכת שמי מזרחי ובן אושרי. להפתעתי גיליתי שמטרת אקווה סטמינה היא לא רק ללמד אותנו לגלוש, אלא לדעת ולהבין את החשיבות של להסתדר עם המים. כל זה נעשה דרך אימוני שחייה ברמה מאוד גבוה ואיכותית בבריכת הקאנטרי באזורי חן ואימוני גלישה בחוף בתל אביב. אני פגשתי תלמידים ומורים מדהימים בקבוצת מבוגרים בלבד ששינו את חיי למשהו חדש ומרגש. וכעת אני מוצאת את עצמי מגשימה את חלומי בעזרתם. אם לא ניסיתם אל תפספסו את ההזדמנות שתשנה את חייכם לטובה!"
נטלי, בת 29

"הגעתי לחוג עם ניסיון של שנה וחצי בגלישת גלים. כבר מהשיעור הראשון קיבלתי כלים ששיפרו באופן משמעותי את יכולות הגלישה שלי. מסגרת האימונים בקבוצה עוזרת לי להתמיד ולהשתפר בעקביות. המדריך שמי מזרחי מקצוען ברמה הגבוהה ביותר – אוהב את מה שעושה ונותן מעצמו מעל ומעבר".
אסף, ילד בן 40

387497_2403474318612_1003733990_32770213_802521871_n.jpg
387497_2403474318612_1003733990_32770213_802521871_n.jpg [ 133.55 KiB | נצפה 430 פעמים ]

אקווה סטמינה - קייטנות גלישה ולימוד שחייה.
לפרטים והרשמה : 074-7028321
פרופיל אישי
הודעה Re: למבוגרים בלבד!קבוצת הגלישה של אקווה סטמינה פורסם: 14 נובמבר 2011, 13:28
soulsurfer
Secret-Spot WildCard
כל מילה בגל!
פרופיל אישי
עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ] פרסם נושא חדש פרסם נושא חדש   הגב לנושא הגב לנושא

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה
עבור ל:  
חפש: